Cyfrowe wykrawanie laserowe: Wytwarzanie precyzyjnych opakowań

15.01.2020 Inwestycja w nową wykrawarkę laserową Highcon Beam 2C, oddaną do eksploatacji w styczniu w czeskim zakładzie produkcyjnym Všetaty, rozszerza potencjał firmy THIMM w zakresie cyfrowej obróbki tektury falistej.
Cyfrowa wykrawarka laserowa Highcon Beam 2C

Maszyna do cyfrowego wykrawania laserowego najnowszej generacji jest w swojej wersji wykonania unikalna w Europie. Highcon Beam 2C z najwyższą precyzją wycina i graweruje laserowo tekturę falistą. Opatentowana technologia DART (Digital Adhesive Rule Technology) umożliwia wykonywanie rowków. Cały proces od projektu aż po właściwą produkcję odbywa się cyfrowo. Cyfrowe wykrawanie laserowe jest elastyczne, niezawodne i szybkie. Nie są potrzebne dodatkowe wykrojniki.

Cyfrowe wykrawanie laserowe podnosi produkcję opakowań i ekspozytorów na wyższy poziom technologiczny. Klienci THIMM korzystają z nowych możliwości wzorniczo-konstrukcyjnych dzięki precyzyjnej technologii laserowej. Równie wiele zalet przynosi ta nowa technologia cyfrowego wykrawania laserowego projektantom oraz ekspertom z działu marketingu i zakupów.

Dowiedz się tu więcej o możliwościach zastosowań bądź przeczytaj w naszym komunikacie prasowym o dalszych szczegółach.

Twój kontakt do THIMM:

Chętnie udzielimy Państwu w każdej chwili cennych informacji o naszych produktach i usługach, jak również o Grupie THIMM, wiodącym dostawcy rozwiązań w zakresie pakowania i dystrybucji towarów. Zapraszamy do dokonania wyboru:

  • Kup opakowanie: Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży
  • Odwiedź THIMM: Poznaj adresy lokalizacji naszej firmy
  • Otrzymaj informacje o produkcie: Zapoznaj się z naszą ofertą online lub osobiście skontaktuj z nami.

Nasz serwis dla przedstawicieli mediów:

W dziale prasowym Grupy THIMM znajdą Państwo aktualne komunikaty prasowe zawierające tekst i zdjęcia. Na pytania przedstawicieli mediów dotyczące opakowań, ekspozytorów sprzedażowych, systemów opakowań, usług opakowaniowych lub Grupy THIMM odpowiedzą nasi przedstawiciele prasowi.

Praca w THIMM:

Jesteś zainteresowany stanowiskiem w branży? Aktualne oferty pracy w branży opakowaniowej, od technologów opakowań, konsultantów sprzedaży do kadry kierowniczej (m/f/d) znajdują się w naszej sekcji kariery.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.