Box prezentowy wygrywa Promotional Gift Award 2018

19.12.2017 Box prezentowy „THIMM Multipack | gift“ na sześć piw w butelce i kufel przekonał składające się z ekspertów jury - pięciu z nich mianowało go w kategorii „Produkt na zamówienie” do nagrody Promotional Gift Award 2018.

Łącznie na konkurs nadesłano 229 artykułów reklamowych i koncepcji asortymentowych z całej Europy. Box prezentowy „THIMM Multipack | gift“ to konstrukcja przygotowana na indywidualne zamówienie, opracowana przez projektanta Martin Zich. Mieści sześć butelek piwa i kufel, który dzięki swojemu miejscu w całej konstrukcji służy jako uchwyt do przenoszenia. Box można układać w stosy, ponieważ wystający uchwyt jest chroniony przez konstrukcję.

„THIMM Multipack | gift“ zostanie zaprezentowany na HAPTICA® live ’18 ze zwycięzcami pozostałych kategorii. Pokaz produktów z towarzyszącym mu programem wystąpień i dekoracją zwycięzców Promotional Gift Awards odbędzie się 21 marca 2018 r. w World Conference Center w Bonn.

Po informacje o zaletach i dane techniczne boxu prezentowego „THIMM Multipack | gift“ zapraszamy na stronę naszego produktu.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.