Konkurs mundialowy z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji

wygraj-online-konkurs-mundialowy-THIMM.jpg

Kto zostanie mistrzem świata na mundialu 2018 w Rosji? Wystaw swoją wiedzę piłkarską na próbę w naszym konkursie. Udział jest bezpłatny. Ale opłaca się – możesz wygrać wspaniałe nagrody z tektury falistej. Zarejestruj się już dziś – życzymy Ci powodzenia!

Klikając na „DE” mogą Państwo zmienić język.

Po zarejestrowaniu wytypuj wyniki meczów. Na konkretne mecze możesz głosować do 5 minut przed pierwszym gwizdkiem. Oddaj też swój głos bonusowy przez rozpoczęciem mistrzostw świata. Może dzięki pytaniom bonusowym uda Ci się zyskać decydujące punkty na zakończenie mundialu.  Więcej informacji znajdziesz w zakładce „zasady konkursu”. W zakładce „Mój profil” i „Język” możesz zmienić ustawienia języka.

Nagrody w konkursie mundialowym

nagroda 1: Stołek z tektury falistej z pojemnikiem chłodzącym

Stołek z tektury falistej THIMM ze zintegrowanym pojemnikiem chłodzącym z tektury falistej to optymalny towarzysz do kibicowania w miejscach publicznych. Zintegrowany pojemnik chłodzący z tektury falistej nadaje się doskonale do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a dzięki pokryciu wnętrza warstwą PE jest odporny na wilgoć. Bezspoinowa konstrukcja posiada bardzo dobrą izolację termiczną i zapewnia ochronę przed wodą kondensacyjną. Stołek z tektury falistej i pojemnik chłodzący z tektury falistej nadają się do wielokrotnego użytku w różnych sytuacjach.

nagroda 2: Cajon - instrument muzyczny z tektury falistej

Cajon z tektury falistej to dobry instrument na początek przygody z muzykowaniem. Konstrukcja z tektury falistej została wyprodukowana w jednej części. Charakteryzuje się stabilnością i szybkością montażu. Po złożeniu cajon z tektury falistej nie jest większy od dwóch pudełek po pizzy. Cajon z tektury falistej wydaje typowy basowy dźwięk.

nagroda 3: Pojemnik chłodzący  z tektury falistej

Pojemnik chłodzący wyprodukowano w 100% z materiału nadającego się do recyklingu i jest przeznaczony do użytku poza pomieszczeniami. Wyjątkowe połączenie elementów chłodzących easyAkku z technologią izolacyjną easyfloc i nową konstrukcja z tektury falistej umożliwia chłodzenie przez czas do czas schładzania przez 90 godzin poniżej 7°C. Konstrukcja z tektury falistej jest montowana bez użycia taśmy klejącej i może być wielokrotnie używana podobnie jak element chłodzący easyAkku i easyfloc.

nagroda 4: Opakowanie ośmiokątne z minipiłką

"THIMM Octagon" to ośmiokątne opakowanie z zamknięciem w zakładanym spodzie. Dzięki ośmiokątnemu kształtowi nadaje się idealnie na okrągłe produkty jak np. umieszczona w nim minipiłka. To ręczne i maszynowe opakowanie o zwiększonej stabilności, które w przeciwieństwie do standardowych rozwiązań można w łatwy sposób złożyć i wypełnić produktem bez dodatkowego sklejania. Dopasowuje się elastycznie do wymagań klientów, np. jako wersja dwuczęściowa, z wytłoczonym okienkiem lub jako wkładka z oddzielnym przykryciem.

nagroda 5-7: Osłona przeciwsłoneczna z tektury falistej

Chroni, a przy tym dobrze wygląda – osłona przeciwsłoneczna z indywidualnym nadrukiem firmy THIMM chroni wnętrze samochodu przed upałem. Wykonana z tektury falistej, wyposażona w powłokę przeciwsłoneczną osłona z tektury falistej stanowi doskonałą alternatywę dla innych materiałów. Po złożeniu pasuje zarówno do schowka w drzwiach samochodu, do kieszonek tylnych siedzeń oraz po prostu do bagażnika.

nagroda 8-10: Kieszeń do ładowania telefonu z tektury falistej

"THIMM SmartphoneBag" to ekologiczna kieszeń do ładowania smartfona w 100% z tektury falistej. Kieszeń do ładowania telefonu z tektury falistej chroni smartfon podczas ładowania, a telefon jest jednocześnie cały czas dostępny. Dzięki możliwości obustronnego zadruku kieszeń do ładowania nadaje się optymalnie do realizacji kampanii sezonowych, personalizacji i zastosowania wymownego designu. Dzięki dobrej stabilizacji smartfona w mocowaniu nie może on wypaść, co chroni go przed uszkodzeniem.

Warunki udziału
Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby powyżej 18 roku życia. Udział jest bezpłatny. Proszę pamiętać, że w przypadku wygranej będziemy potrzebowali Państwa pełnego imienia i nazwiska oraz adresu do wysyłki wygranej. Jeżeli zwycięzca nie skontaktuje się z nami w ciągu dwóch tygodni, zostanie wyłoniona nowa osoba. Wszystkie podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem, tj. do celów wyłonienia zwycięzców i przesłania wygranych. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdą Państwo u dostawcy naszego oprogramowania: Kicktipp GmbH, Königstraße 9, 404212 Düsseldorf, www.kicktipp.de/info/ueberuns/datenschutz
Na zlecenie THIMM firma ta przeprowadza nasz konkurs mundialowy z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.