Strategia i wizja

Strategia-wizja-THIMM.jpg

To ludzie napełniają Highpack życiem i to im THIMM zawdzięcza swoje wartości: innowację, elastyczność, bezpieczeństwo i rozwój. Wartości te są obietnicą dla naszych klientów i partnerów.  Dotrzymując jej, stajemy się w ich oczach tym, czym w istocie jesteśmy: niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, które z chęci do pracy i kreatywności swoich pracowników tworzy rozwiązania, pozwalające nam pozostać na pozycji lidera.

Ideały

Highpack

"Highpack THIMM to innowacyjne opakowania, powstające za sprawą zaawansowanych technologii konstrukcyjnych, produkcyjnych i informacyjnych."

Ten dynamiczny proces wymaga kompleksowych kompetencji i zapewniających odpowiednią wydajność komponentów, które są różnie ze sobą łączone, w zależności od zadania. Aby umożliwić opracowanie funkcjonalnych rozwiązań przy odpowiednim nakładzie kosztów; aby utorować drogę efektywnej logistyce; aby w optymalny sposób chronić i prezentować produkty, aby zagwarantować stałą, możliwą do zmierzenia jakość...

Ludzie

"Ludzie są sercem naszej firmy. Pracownicy THIMM to odpowiedzialne osoby, podchodzące z entuzjazmem do nowych rozwiązań."

Stanowią oni część naszej ogromnej, twórczej rodziny. Wyznawane wartości są podstawą otwartości, poczucia wspólnoty i odpowiedniego obchodzenia się z materiałami, technologiami i przemyślanymi koncepcjami, ale także punktem wyjściowym dla naszych aspiracji, profesjonalnego podejścia do potrzeb klientów i indywidualnych rozwiązań. Highpack to nasza pasja.

Wartości

Innowacja

"Innowacje wymagają twórczej postawy i chęci dojścia do czegoś nowego. Ich podstawą jest zdolność uczenia się i ciągłe uświadamianie sobie, jak ważna jest właściwa interpretacja pomysłów i potrzeb naszych klientów."

Elastyczność

"Elastyczność ma swoje źródło w niezależności i zdolności dopasowania się do zmian. To umożliwia szybką reakcję. W końcu nasi klienci oczekują indywidualnych rozwiązań w odpowiedniej chwili, zarówno w przypadku dużych, jak i małych zleceń."

Bezpieczeństwo

"Według nas bezpieczeństwo bazuje na pewności. Dla naszych klientów oznacza to wymierną, stałą jakość materiału i obróbki, przejrzysty stosunek ceny do jakości i zauważalną znajomość branży. Chodzi o budowanie zaufania poprzez niezawodność. Na tym można oprzeć owocną współpracę."

Rozwój

"Rozwój jest według nas kompleksowym procesem, który zaczyna się od dobrego wykształcenia i skutkuje odnoszeniem sukcesów na nowych rynkach. Jako lider w branży, musimy rozwijać się razem z rynkiem i rozbudowywać zarówno naszą sieć oddziałów, jak i zakres świadczonych usług, które przynoszą naszym klientom korzyści."

‎Ładuję...