THIMM pack'n'display

THIMM pack'n'display to nowa marka, która oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań i ekspozycji towarów. Wykorzystując skrojone na miarę opakowania, indywidualne koncepcje ekspozytorów z tektury falistej i nowoczesną technologię druku cyfrowego, opracujemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa produktów i sprawimy, że prezentacja marki będzie wyjątkowa i przyszłościowa. Jako solidny partner, firma THIMM służy pomocą na wszystkich etapach prac: od rozwoju i tworzenia projektu po produkcję oraz ewentualne konfekcjonowanie.

Najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań i ekspozycji towarów. To wszystko znajduje się w ofercie THIMM pack'n'display.
Zgodnie z filozofią FREE TO BE YOUR BEST korzystamy z wolności pozwalającej nam pracować w taki sposób, jakiego potrzebują nasi klienci. Wolność umożliwia bowiem elastyczne działanie i wzrost, a także sukces i zabezpieczenie przyszłości. Dzięki profesjonalistom i kompetentnym ekspertom THIMM pack’n’display zapewnia klientom jeszcze większy potencjał, większą prostotę i wygodę. Klient kontaktuje się tylko z jedną osobą, która opiekuje się projektem od pomysłu po realizację całej koncepcji opakowaniowej lub ekspozycyjnej. Od funkcjonalnych opakowań e-commerce i skutecznych marketingowo opakowań sprzedażowych przez przeznaczoną do handlu prezentację towaru i opakowania na artykuły spożywcze po indywidualne rozwiązania ekspozycyjne i wysokogatunkowe elementy dekoracyjne: wspólnie z Państwem THIMM pack’n‘display opracuje najlepsze rozwiązanie dla Państwa produktów. Dzięki naszej branżowej specjalizacji doskonale znamy potrzeby klientów w zakresie opakowań i ekspozytorów w ramach całego łańcucha usług i potrafimy optymalnie połączyć różnorodność z wydajnością. W ten sposób powstają indywidualne koncepcje „Made by THIMM”.

THIMM pack'n'display: Najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań towarów.

Jako oferent kompleksowych rozwiązań wykorzystujemy nasze umiejętności wzdłuż całego łańcucha tworzenia wartości. Dzięki innowacyjnym kompetencjom w zakresie doradztwa i rozwoju oraz ekologicznym metodom produkcji i druku THIMM pack'n'display może zaoferować wydajne i indywidualne opakowania.

Od opakowań dostosowanych do sprzedaży produktów w sklepach przez opakowania sprzedażowe z wysokogatunkowym nadrukiem i zabezpieczające produkt opakowania transportowe po przekonujące opakowania e-commerce: wszystkie te innowacyjne rozwiązania pozwolą wzmocnić wizerunek Państwa marki i zoptymalizować procesy pakowania.

Tektura falista nie jest przy tym tylko opakowaniem, lecz coraz częściej stanowi produkt sama w sobie. Pracownicy THIMM pack'n'display wraz z firmą Nintendo stworzyli na przykład modułowe zestawy montażowe z tektury falistej, stanowiące interaktywne elementy do konsoli Nintendo Switch. Również francuska firma SAS Lucy ma w swojej ofercie produkt z tektury falistej – jest nim wzmacniacz dźwięku Amplilib.

Innowacyjne podejście THIMM pack'n'display pokazuje, że w tekturze falistej tkwi ogromny potencjał, a nie tylko papier. Jest to bowiem materiał, który całościowo i pewnie zabezpiecza produkt, przekazuje emocje i zachwyca.

THIMM pack'n'display: Najlepsze rozwiązania do ekspozycji towarów.

Indywidualne doradztwo, wzorowy przebieg prac z zakresu rozwoju i przekonujący design są istotnymi elementami procesu tworzenia doskonałych ekspozytorów i elementów dekoracyjnych. Jako czołowy producent ekspozytorów intensyfikujących sprzedaż, THIMM pack'n'display zna potrzeby rynku i z powodzeniem zaprezentuje ideę danej marki i produktów w puncie sprzedaży.

Aby uwolnić produkty od klasycznej prezentacji na półkach sklepowych i dodatkowo wzmocnić sprzedaż, potrzebne są przyciągające wzrok ekspozytory i elementy dekoracyjne – to właśnie one stanowią ważne, efektywne narzędzie marketingowe. Celem jest zaoferowanie klientowi zróżnicowanej i naładowanej emocjonalnie opcji zakupu, która jako wartość dodana pozytywnie wpłynie na jego decyzję i zachęci do sięgnięcia po produkt.

Decyzje o zakupie zazwyczaj podejmowane są spontanicznie w punkcie sprzedaży. Poprzez celowe zastosowanie przekonujących ekspozytorów paletowych i podłogowych, a także ustawianych w obszarze kas ekspozytorów naladowych, standów reklamowych i dekoracyjnych typu lama do rozszerzenia zasięgu reklamy oraz elementów dekoracyjnych przeznaczonych do podwieszenia na sufitach i oknach THIMM pack'n'display pomoże Państwu wzmocnić sprzedaż produktów w sklepach.

Różne rozwiązania THIMM pack'n'display pokazują, jak opakowania i ekspozytory mogą świetnie się uzupełniać. THIMM pack'n'display wspólnie z firmą Unilever opracował jednolitą koncepcję ekspozytorów i opakowań dla marki Sanella, składającą się z ekspozytora paletowego z ułożonymi w stos opakowaniami zawierającymi artykuły do pieczenia. W tym przypadku ekspozytor i opakowania idealnie się uzupełniają. Zintegrowane w nadrukach kody z danymi dla aplikacji łączą natomiast opakowania i ekspozytory z cyfrowym światem, umożliwiając w ten sposób ciekawą interakcję między klientem a produktami i markami. Kody z danymi stanowią niewidoczne elementy w nadruku i pozwalają na emocjonalne przywiązanie klienta do produktu.

One way. One technology. Thousand emotions.

Ekspozytory i opakowania zapewniają jeszcze większą wartość dodaną, jeśli dodatkowo przekonują wysokogatunkowym drukiem. THIMM pack'n'display zawsze wybiera taką technologię druku, która jest najlepsza dla danego ekspozytora i opakowania: druk fleksograficzny, offsetowy lub nowoczesny druk cyfrowy. Wszystko po to, aby w optymalny sposób zachęcić klienta końcowego do zakupu.

Zwłaszcza nowoczesna technologia druku cyfrowego nadaje ekspozytorom i opakowaniom blask i głębię kolorów, które są w stanie doskonale zaprezentować indywidualne i osobiste przesłanie marki. Ogromna popularność druku cyfrowego THIMM pack'n'display wynika przy tym przede wszystkim z elastyczności tej technologii. Umożliwia ona wydruk przeróżnych motywów w jakości offsetowej i nieograniczonej liczbie kolorów.

Druk cyfrowy idealnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku produktów sezonowych i specjalnych akcji promocyjnych. Elastyczność i szybka realizacja współgrają z możliwością indywidualizacji i wysoką jakością kolorów. Warto przekonać się samodzielnie!

 

THIMM pack'n'display działa na terenie całej Europy, a dzięki ośmiu oddziałom w Niemczech i Czechach zapewnia swoim klientom szerokie know-how w zakresie opakowań i ekspozytorów. Ciągle inwestujemy w nasze procesy i zakłady, aby poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych i produkcyjnych móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania.

W ten sposób THIMM pack'n'display różnicuje produkty i buduje zaufanie do marki, a jednocześnie zapewnia optymalną wydajność procesów poprzez kompleksowe, osobiste doradztwo. THIMM to partner o długoletnim doświadczeniu w branży i know-how w zakresie najlepszych rozwiązań do pakowania, transportu i prezentacji produktów.

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na dalsze pytania.

‎Ładuję...