THIMM Packaging Systems

Opracowanie kompleksowej koncepcji opakowań z uwzględnieniem specjalnych wymogów dotyczących jakości i procesów oraz jej terminowa realizacja odpowiadająca potrzebom – tak rozumiemy całościowe rozwiązanie w zakresie opakowań. Dlatego widzimy się w roli partnera do realizacji wymagających zadań. Tworzymy kompletne rozwiązania w zakresie opakowań i logistyki zapewniające najlepszą ochronę produktów oraz optymalizację procesów. Nasze kompetencje dla twojej korzyści!

„Szansą na długoterminowy sukces jest zróżnicowane spojrzenie na własną tradycję, dumne kultywowanie własnych wartości oraz dokonywanie koniecznych zmian w oparciu o sprawdzone praktyki. Nic nie jest tak nietrwałe jak sukcesy z przeszłości”.

Jürgen Düvel
Kierownictwo firmy, THIMM Packaging Systems

Wybór materiałów

Planujemy, zdobywamy i korzystamy z tych materiałów, których potrzebujesz: od tektury falistej po drewno, materiał włóknisty i tworzywo sztuczne. Łącząc je z wyściełaniem z pianki, opakowaniami ESD i ochroną przeciwrdzewną, jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejsze materiały dla produktów naszych klientów. Wspólnie z nowymi partnerami stale pracujemy nad nowymi materiałami i ich połączeniami.

Kompetencje branżowe

Aby zapewnić produktom optymalną ochronę podczas transportu, tworzymy odpowiednie koncepcje opakowań: nasze know-how począwszy od projektowania po ciągłą optymalizację opakowań. Delikatne elementy konstrukcyjne, wrażliwa elektronika, ciężkie odlewy żeliwne czy proste elementy z tworzyw sztucznych – zawsze mamy dla naszych klientów optymalne opakowanie!
Nasi doświadczeni specjaliści we współpracy z klientem zaplanują „wirtualnie” system opakowań z uwzględnieniem wszystkich istotnych parametrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować rozwiązanie dostosowane do całego łańcucha wartości.

Opakowania i system logistyczny z jednego źródła

W drodze do celu produkt stawia najwyższe wymagania. Tworzymy kompletne rozwiązania w zakresie opakowań i logistyki zapewniające najlepszą ochronę produktów oraz optymalizację wszystkich procesów dystrybucji. Bierzemy na siebie specjalne zadania związane z dystrybucją i opakowaniami, m.in. pakowanie produktów, zarządzanie zamówieniami oraz konfekcjonowanie i dostawę artykułów do klientów lub ich klientów końcowych.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.