THIMM Display

Nasze rozwiązania ekspozycyjne i dekoracyjne dla sektora reklamowego są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jako doświadczony partner oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę obejmującą opracowanie koncepcji i wzornictwa, produkcję oraz terminową wysyłkę.

Kompetencje w punkcie sprzedaży

Jako jeden z czołowych producentów ekspozytorów wspierających sprzedaż znamy wymogi rynku i wiemy, co jest ważne: sukces w punkcie sprzedaży. Z tych kompetencji korzystają nasi klienci, ponieważ zapewniamy im kompleksową obsługę, której elementami są zarówno niezwykła kreatywność, dopasowane konstrukcje, rozwiązania standardowe, jak również poszerzone usługi serwisowe i sprzedażowe w Niemczech i innych krajach Europy. Ekspozytory transportują przesłanie marki do punktu sprzedaży i wzbudzają zainteresowanie, zachęcając do podejmowania spontanicznych decyzji zakupowych.

Ekspozytory indywidualne lub modułowe, dekoracje lub elementy wystaw sklepowych – czynniki decydujące o sukcesie to nieskomplikowana budowa, bezpieczeństwo, stabilność oraz wysoka jakość i zachowanie wartości do końca akcji sprzedażowej.

Myśleć innowacyjnie. Działać odpowiedzialnie. Realizować bezpiecznie

Widzieć, słyszeć, czuć – dzięki zastosowaniu efektów świetlnych, dźwiękowych i zapachowych uatrakcyjniamy wizerunek rynkowy naszych klientów i zapewniamy konsumentom wrażenia zmysłowe. Ponadto elementy interaktywne, takie jak kody QR, łączą świat realny z cyfrowym i stanowią dodatkowe impulsy zakupowe.
Dzięki łączeniu różnych materiałów jesteśmy w stanie wzmacniać działanie marki. Dokładnie według wyobrażeń, życzeń i wymagań naszych klientów.

Zaufaj naszym umiejętnościom w zakresie przygotowania do druku, idealnych rozwiązań kolorystycznych w druku offsetowym, fleksodruku i druku cyfrowym oraz terminowej dostawie w opakowaniach dostosowanych do wysyłki.

Nasze wymagania jakościowe

Oczekujesz wysokiej jakości produktów – my potrafimy temu sprostać.
Nasz system zarządzania jakością (ISO 9001:2008) dokumentuje, sprawdza, zabezpiecza i optymalizuje procesy wewnętrzne i dzięki temu zapewnia wysoką jakość naszych produktów.

Ponadto od 13 kwietnia 2012 r. posiadamy certyfikat FSC®. Certyfikat ten potwierdza, że cały proces – od projektu przez układ graficzny po produkcję ekspozytorów i opakowań z tektury falistej i kartonu w druku cyfrowym, offsetowym i fleksodruku – jest zgodny z wymogami FSC® dotyczącymi zrównoważonej gospodarki leśnej.„Rynek ekspozytorów zmienia się, a zmiany te są dla nas ciekawe i atrakcyjne. Klienci skłaniają się raczej ku zakupowi na rynku europejskim niż krajowym. Standaryzacja czy indywidualizacja ekspozytorów, a może jedno i drugie? Czy w ogóle chcesz samemu organizować dostawę ekspozytorów? Właśnie w tym obszarze posiadamy niezbędną wiedzę i jesteśmy w stanie zaoferować wartość dodaną. Musimy tylko porozmawiać, aby wspólnie wypracować dobre rozwiązania.”

Daniel Scheepstra
Kierownictwo firmy THIMM Display

Poszerzający się zakres usług

Nasi eksperci doradzają i pomagają przy planowaniu i realizacji skutecznych inscenizacji oraz prezentacji produktów. Korzystamy przy tym z bogatego know-how całej grupy THIMM. W ten sposób korzystasz z naszego doświadczenia w zakresie produkcji, a także z wyjątkowej elastyczności i szybkości wprowadzania wymaganych zmian.

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.