THIMM Consulting

Kompleksowe doradztwo w zakresie optymalizacji całego łańcucha dostaw opakowań – co to znaczy? Opakowania, produkty, procesy i maszyny zawsze są ze sobą powiązane. Tylko wtedy, kiedy wszystkie parametry współgrają ze sobą, oszczędzasz na kosztach opakowań, procesów i logistyki.

Niezależność i duże know-how

Doradztwo w zakresie opakowań to szerokie pojęcie. W najlepszym przypadku jest ono niezależne i świadczone przez ekspertów z długoletnim doświadczeniem. THIMM oferuje doradztwo indywidualne lub doradztwo w ramach pełnej obsługi w zakresie:

  • efektywności
  • kosztów
  • jakości
  • logistyki
  • zrównoważonego rozwoju

Stosownie do wymagań klienta tworzymy doświadczone zespoły projektowe złożone z doradców, inżynierów i techników. To eksperci w dziedzinie opakowań. Dlatego możemy zaoferować kompleksowe usługi konsultingowe otwierające nowe ścieżki dalszego rozwoju procesów i asortymentu opakowań. THIMM Consulting skutecznie działa na rynku od ponad 20 lat. Możesz nam zaufać!

W centrum uwagi: Łańcuch wartości klienta

W celu podniesienia konkurencyjności naszych partnerów wspólnie opracowujemy dopasowane w szczegółach rozwiązania zgodne z najlepszą praktyką: od niezależnego od materiału planowania konstrukcji i wyglądu opakowań po usprawnienie procesów i logistyki. Poprzez nasze innowacyjne koncepcje pomagamy nawet w zakresach wykraczających poza dział, zakład czy firmę.

Doświadczenie wykraczające poza daną branżę

Nasi inżynierowie korzystają w pracy nad projektami opakowaniowymi z doskonałej znajomości branży i doświadczenia obejmującego wiele obszarów. Każda branża ma własne wymagania. Dzięki ciągłej wymianie doświadczeń w zespole THIMM Consulting nasi klienci korzystają z trendów i najlepszych praktyk obecnych w innych branżach. Nasi klienci działają w różnych branżach: samochodowej, elektronicznej, elektrotechnicznej, meblowej, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej, logistycznej, medycznej, papierniczej i opakowaniowej, sanitarnej, budowlanej, cukierniczej, przekąsek czy handlu wysyłkowego.

Metodologiczne podejście zapewniające sukces

Nasi klienci korzystają z naszej szerokiej wiedzy i sprawdzonej sieci kompetentnych partnerów. Zgodnie z potrzebami klienta tworzymy odpowiedni zespół i wybieramy sprawdzone metody doradztwa. Wynik: zapewnienie długotrwałej poprawy wyników finansowych firmy dzięki analizom opakowań, benchmarkingowi, restrukturyzacji procesów i asortymentu opakowań. A co możemy zrobić dla Twojej firmy?

‎Ładuję...
Ta strona używa plików Cookie, aby zagwarantować Państwu najlepsze możliwe usługi. Odwiedzając www.top-packaging.pl wyrażają Państwo zgodę na Wykorzystanie plików Cookies.