CARTONARA

CARTONARA® to dostępny na stronie www.cartonara.de sklep internetowy, który oferuje firmom i klientom prywatnym standardowe opakowania oraz akcesoria, stanowiące wartość dodaną. Sprzedawane produkty to opakowania kartonowe, składane pudełka i opakowania wysyłkowe, wyściółki, wypełniacze i materiały przeprowadzkowe oraz akcesoria do opakowań i przeprowadzek. Marka CARTONARA® stanowi poszerzenie oferty Grupy THIMM o platformę e-commerce.

Sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi

Możliwość zakupu online opakowań kartonowych przez całą dobę. Asortyment produktów oferowanych przez sklep internetowy CARTONARA® obejmuje standardowe opakowania kartonowe i akcesoria w pięciu kategoriach.  

  • Opakowania kartonowe i składane pudełka o długości od 150 do 600 mm
  • Taśmy klejące i materiały do zamykania paczek
  • Wyściółki i wypełniacze do bezpiecznego transportu
  • Opakowania wysyłkowe do wysyłki pocztą
  • Materiały przeprowadzkowe, takie jak kartony i akcesoria do przeprowadzek

W ciągu najbliższych miesięcy asortyment sklepu CARTONARA® będzie stopniowo rozszerzany. Oprócz pojemników KLT dostępne będą także innowacyjne rozwiązania opakowaniowe dla firm z sektora sprzedaży elektronicznej. Oferta obejmie produkty całej Grupy THIMM.
Zamówienia realizowane są bezpośrednio z naszego magazynu, dlatego dostawa towaru z reguły następuje następnego dnia. W sklepie internetowym CARTONARA® akceptowane są wszystkie powszechnie stosowane metody płatności.

CARTONARA® w Grupie THIMM

Spółka CARTONARA GmbH + Co. KG (podobnie jak sama marka CARTONARA®) należy w 100% do THIMM Group GmbH + Co. KG. Poprzez platformę CARTONARA® rodzinne przedsiębiorstwo THIMM położyło kamień węgielny pod cyfrowe modele biznesowe w branży opakowań.

„CARTONARA poprawia pozycję Grupy THIMM w obszarze e-commerce. Stworzyliśmy nowy kanał dystrybucji, poprzez który chcemy zaopatrywać zwłaszcza mniejsze firmy z sektora B2B. Ponadto dzięki sklepowi internetowemu KARTONARA® asortyment Grupy THIMM poszerzył się o akcesoria do opakowań i przeprowadzek”, mówi Michael Weber, dyrektor generalny CARTONARA GmbH + Co. KG.

Asortyment w sklepie internetowym CARTONARA®

Opakowania kartonowe i składane pudełka

W sklepie internetowym CARTONARA® dostępnych jest wiele rodzajów kartonów i składanych pudełek z brązowej i białej tektury falistej. Małe i duże opakowania kartonowe w różnych wersjach i sprawdzonej jakości doskonale nadają się do wysyłki produktów w sektorach B2B i B2C, na przykład segregatorów, śrub, butelek, żywności, T-shirtów i wielu innych artykułów. Dzięki platformie CARTONARA® SuperSprzedawcy na eBayu, przedstawiciele sklepów internetowych, handlowcy i pośrednicy mają teraz możliwość kupowania nawet niewielkich ilości opakowań kartonowych bez podatku VAT i bezpośrednio od producenta.
Również osoby prywatne mogą zaopatrzyć się w kartony do wysyłki prezentów, wina, szklanych przedmiotów, książek i wielu innych produktów. Nasze niedrogie opakowania z tektury składa się przy tym w dziecinnie łatwy sposób.

Taśmy klejące i materiały do zamykania paczek

Taśmy pakowe, dyspensery ręczne do taśm i folie stretch uzupełniają asortyment sklepu internetowego CARTONARA® o akcesoria opakowaniowe. Aby oddać paczkę do transportu, należy najpierw zamknąć karton taśmą pakową, dlatego w sklepie internetowym CARTONARA® można zakupić również niedrogie taśmy klejące PVC i PP w rolkach w wersji przejrzystej lub brązowej. Ponadto w sklepie internetowym CARTONARA® dostępne są odpowiednie dyspensery ręczne do taśm klejących.
Zakup niedrogiej folii stretch online: w naszym sklepie internetowym CARTONARA® można zakupić folie stretch o różnych grubościach. Grubość folii ma znaczenie pod kątem maksymalnej nośności opakowanej nią paczki. Dzięki folii stretch ze sklepu internetowego CARTONARA® można bezpiecznie i mocno owinąć towar, zabezpieczając go przed kurzem, wodą i kradzieżą.

Wyściółki i wypełniacze

W sklepie internetowym CARTONARA® można nabyć folię bąbelkową i wypełniacze do paczek w postaci poduszek powietrznych lub tzw. „chipsów”, a także koce ochronne i bibułę pakową. Polietylenowe folie bąbelkowe i poduszki powietrzne zabezpieczają produkty podczas transportu. W sklepie internetowym KARTONARA® dostępne są folie bąbelkowe o różnych szerokościach. Rozmaite wersje poduszek powietrznych umożliwiają wypełnienie pustych przestrzeni na czas transportu produktów.
W sklepie internetowym CARTONARA® można kupić także nadające się do recyklingu i antystatyczne chipsy do pakowania ze styropianu lub skrobi kukurydzianej. Ekologiczny wariant styropianowy nie wytwarza pyłu i nadaje się do użytku w automatycznych liniach pakujących. Chipsy opakowaniowe do wielokrotnego użytku charakteryzują się dobrymi właściwościami amortyzującymi i skutecznie wypełniają puste przestrzenie.
Koce ochronne zazwyczaj znajdują natomiast zastosowanie jako warstwy zabezpieczające podczas przeprowadzek i transportów. Stanowią one ochronę cennych powierzchni i zabezpieczają kartony podczas transportu drogowego.
Bibuła pakowa ze sklepu internetowego CARTONARA® doskonale nadaje się do owijania delikatnych przedmiotów i zabezpieczania ich przed przesuwaniem się podczas transportu.

Opakowania wysyłkowe

Na platformie CARTONARA® można kupić niedrogie opakowania wysyłkowe. Sklep internetowy CARTONARA® oferuje różne opakowania kartonowe do każdego zastosowania: do małych i dużych paczek, wysyłki towarów i listów. Nasze kartony doskonale nadają się do transportu i przechowywania przeróżnych rzeczy. Na platformie CARTONARA® można zakupić online opakowania wysyłkowe różnej wielkości z brązowej lub białej tektury.
Typowymi opakowaniami wysyłkowymi są na przykład także kartony na największe listy, umożliwiające optymalizację kosztów wysyłki oraz białe i brązowe koperty bąbelkowe.
 

‎Ładuję...