Christiansen Print

Ambitne rozwiązania w zakresie opakowań i ekspozytorów z tektury falistej w dużym stopniu przyczyniają się do podniesienia atrakcyjności marki. Kryteria to: maksymalna indywidualizacja, najróżniejsze formaty i wielkości partii, a jednocześnie najszybszy czas reakcji i najwyższa jakość realizacji.

Rozwiązania w zakresie druku wstępnego spełniające najwyższe wymagania

Dzięki naszemu segmentowi działalności Christiansen Print jesteśmy pionierem na europejskim rynku druku wstępnego na opakowaniach z tektury falistej. Firmom z branży przetwórstwa tektury falistej oraz renomowanym producentom artykułów markowych oferujemy najnowocześniejsze połączenie technologii druku CI, taśmowego i cyfrowego.

Dzięki temu klient ma teraz więcej opcji realizacji projektów druku wstępnego. Różnorodność rozwiązań i usług w zakresie druku wstępnego w kwestii elastyczności, efektywności kosztowej, szybkości oraz bezpieczeństwa dostaw.

Trzy lokalizacje – trzy technologie druku wstępnego

Nasze trzy lokalizacje Christiansen Print w Europie łączymy z zaletami trzech różnych innowacyjnych technologii druku wstępnego. W Ilsenburgu (Harz) pracujemy jednocześnie na dwóch największych i najnowocześniejszych na świecie fleksograficznych maszynach drukarskich z cylindrem centralnym oraz aktualnie największej na rynku cyfrowej maszynie drukarskiej do opakowań z tektury falistej Multi-Lane – PageWide T1100S firmy HP.

Z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii druku taśmowego, która umożliwia realizację projektów o długości druku nawet do 4500 mm, pracują nasze dwa inne zakłady w Northeim w Dolnej Saksonii oraz w Garancières-en-Beauce nieopodal Paryża. Łączna zdolność produkcyjna wszystkich trzech zakładów wynosi 450 mln m² rocznie. Dzięki ponad 200 wysoce zaangażowanym pracownikom – doświadczonym specjalistom w dziedzinie druku wstępnego – łączymy wieloletnie doświadczenie z przewagą technologiczną. W ten sposób na światowym rynku opakowań tworzymy wyjątkową synergię.

Nowy wymiar druku cyfrowego

Największa na świecie maszyna rolowa PageWide T1100S firmy HP otwiera nowy wymiar druku cyfrowego. Dzięki jej uruchomieniu w zakładzie w Ilsenburgu wiosną 2017 r. znów poszerzamy zakres usług i kompetencje w dziedzinie druku Grupy THIMM. Serializacja, wersjonizacja, na życzenie czy dokładnie na czas, ekskluzywne, limitowane edycje czy szczególnie duże formaty o maks. szerokości 2,8 m i niemal dowolnej długości: jesteśmy w stanie realizować zindywidualizowane opakowania przeznaczone do transportu i sprzedaży w różnym nakładzie w jakości offsetu, które przekonują efektywnością i opłacalnością.

Synergia, logistyka i sprawne procesy: spełniamy życzenia dotyczące przyszłości!

Sześć maszyn, trzy technologie druku, centralne planowanie i sprawne procesy dostosowawcze: dzięki takiemu współdziałaniu jesteśmy w stanie zaoferować klientom ogromny potencjał. Gwarantujemy najszybszy czas reakcji, uproszczone procesy, najwyższą elastyczność i bezpieczeństwo dostaw, optymalną jakość i ceny. Zaplanujemy i zrealizujemy projekt Twojej firmy na najwyższym poziomie technicznym bez względu na jego wielkość i złożoność. Każde zlecenie potraktujemy indywidualnie, dostosowując produkt, miejsce produkcji i logistykę do potrzeb klienta. Nasze moce produkcyjne i opcje indywidualizacji są do Twojej dyspozycji!

Zainteresowało Cię to? Więcej informacji otrzymasz bezpośrednio na stronie głównej Christiansen Print.

‎Ładuję...