Bezpośredni kontakt z żywnością

lebensmitteldirektkontakt-unbedenklich-lebensmittelecht-lebensmittel-verpackung-THIMM.jpg

W 100% bezpieczny kontakt z żywnością: THIMM foodWave® to gatunek tektury całkowicie wolny od migracji, przeznaczony do kontaktu z żywnością. W połączeniu z naszym specjalnym lakierem staje się lipo- i hydrofobowy, co sprawia, że nadaje się optymalnie na opakowania wilgotnych i tłustych produktów. Chroń swoje produkty dzięki THIMM foodWave®!

-->

Do wilgotnych lub tłustych produktów

W szczególności w przypadku wypieków i ciast takich jak croissanty, słodkie ciasta czy pizza opakowanie musi spełniać specjalne wymogi, ponieważ produkty te pozostawiają na papierze tłuszcz i wilgoć. Dzięki wyjątkowo dobrym właściwościom konstrukcyjnym THIMM foodWave® w połączeniu z lakierem specjalnym THIMM nasze opakowania THIMM foodWave® to optymalne rozwiązanie do zastosowania z wilgotnymi lub tłustymi produktami. Istnieje możliwość ich elastycznego dopasowania do niemalże wszystkich kształtów. 

Dostępne również z certyfikatem!

Bezmigracyjny gatunek tektury 150°C THIMM foodWave® jest wytwarzany ze 100% świeżych włókien. Są one produkowane przy zastosowaniu ekologicznego kleju skrobiowego z zachowaniem surowych wymogów higienicznych w zakładzie posiadającym certyfikat zgodnie ze standardem BRC IoP. To gatunek tektury falistej bez dodatku olejów mineralnym, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny dla środowiska i żywności. Także po zastosowaniu naszego specjalnego lakieru opakowania THIMM foodWave® mogą bez problemu podlegać recyklingowi. Z przyjemnością poddamy Państwa opakowania wytwarzane z THIMM foodWave® certyfikacji przez ISEGA* i dostarczymy je wraz z deklaracją zgodności.

* Opakowania posiadające certyfikat ISEGA nie mogą podlegać nadrukowi.

‎Ładuję...