Aktualności dotyczące COVID-19 (koronawirusa)

corona-liefersicherheit-THIMM.jpg

W czasie pandemii koronawirusa ciągłość zaopatrywania społeczeństwa w niezbędne artykuły odgrywa ogromną rolę. Producenci opakowań, tacy jak firma THIMM, wnoszą istotny wkład w prawidłowe funkcjonowanie łańcucha dostaw artykułów spożywczych i farmaceutycznych, a także urządzeń medycznych.

Pracujemy dla Państwa!

Osobiste spotkania są w tej chwili ograniczone – ale dla nas to żaden problem! Nasi pracownicy mimo wszystko są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą Państwu pomocy w ramach wideokonferencji poprzez Skype'a, telefonicznie lub pisemnie. Na pewno znajdziemy indywidualne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Zapytania i zlecenia można – tak samo, jak do tej pory – kierować do znanych Państwu przedstawicieli THIMM. Ewentualnie mogą Państwo skorzystać również z naszego formularza online.

Środki prewencyjne w THIMM

W naszym rodzinnym przedsiębiorstwie zdrowie naszych pracowników, klientów i partnerów biznesowych ma najwyższe znaczenie. Z tego względu już w lutym we wszystkich zakładach THIMM wdrożono prewencyjne środki bezpieczeństwa, uwzględniające oficjalne zalecenia dotyczące koronawirusa. Praca zdalna, modyfikacje pracy zmianowej lub przestrzenne rozdzielenie stanowisk pracy przyczyniają się aktualnie w THIMM do minimalizacji kontaktów osobistych i przestrzegania wymaganych odległości minimalnych. Ponadto we wszystkich zakładach cały czas stosowane są kompleksowe regulacje dotyczące higieny. Ponieważ sytuacja epidemiologiczna jest bardzo dynamiczna, wszystkie środki prewencyjne cały czas były i nadal będą poddawane analizie, a w razie potrzeby zostaną zaostrzone.

Mathias Schliep, CEO

„Ta sytuacja jest dla nas wyzwaniem szczególnego rodzaju. Codziennie musimy podejmować szybkie decyzje, mające na celu zabezpieczenie zdrowia naszych pracowników, spełnienie wymagań naszych klientów i bezpieczne przeprowadzenie firmy THIMM przez pandemię koronawirusa.
Jako rodzinne przedsiębiorstwo, znajdujemy się w korzystnej sytuacji i zawsze myślimy o naszej przyszłości na długą metę. Mamy fantastycznych, lojalnych pracowników i czujemy się zobowiązani wobec siebie nawzajem. Ich zaangażowanie w to, aby – przy zachowaniu prewencyjnych środków ostrożności – zapewnić ciągłość produkcji opakowań, jest naprawdę wyjątkowe. Mocne więzi są nieodzowne zwłaszcza w czasach kryzysu. W tej niesamowicie dynamicznej sytuacji wszyscy pracownicy THIMM wspólnie dążą do tego samego celu, dzięki czemu możemy działać przyszłościowo. Również w 2021 roku przeprowadzimy wiele ważnych inwestycji, zapewniając tym samym długotrwały rozwój naszej firmy.
Nasi klienci zawsze znajdują się w centrum naszych działań, niezależnie od wszystkiego. Stawiamy na długofalowe powiązania, które dzięki naszej innowacyjności ciągle wypełniamy nowym życiem. Naszym priorytetem zawsze jest realizacja umownie uzgodnionych usług dla naszych klientów.
To samo dotyczy naszych dostawców, z którymi współpracujemy na bardzo partnerskich zasadach, podejmując strategicznie ambitne działania.
To wszystko stworzy dobrą bazę dla naszego zrównoważonego rozwoju, również poza kryzysem spowodowanym koronawirusem. W związku z tym jesteśmy pełni wiary w lepszą, wspólną przyszłość. Życzymy zdrowia!”


W przypadku pytań dotyczących naszych środków prewencyjnych związanych z koronawirusem prosimy o kontakt z naszym działem komunikacji:

‎Ładuję...